Doula

Doula – doświadczona (również w swoim macierzyństwie) kobieta, która wspiera drugą kobietę w czasie ciąży, porodu i połogu.

Jestem doulą.

Jestem doulą po szkoleniu podstawowym i mogę Ci pomóc. Mogę Cię wspierać w czasie:

  • ciąży,
  • porodu,
  • połogu,
  • jako mamę małego dziecka/ dzieci.

Jeśli zastanawiasz się, co sprawiło, że zostałam właśnie doulą, zapraszam Cię na blog i wpis pt. DLACZEGO ZOSTAŁAM DOULĄ.

Z najlepszymi intencjami ślę dalej
Z najlepszymi intencjami ślę dalej

Ciąża

W ciąży możemy spotkać się indywidualnie lub możesz dołączyć do grupy wsparcia dla mam w ciąży lub skorzystać z propozycji grupowych warsztatów.

  1. Spotkanie zapoznawcze
  2. Spotkanie indywidualne
  3. Warsztaty grupowe
  4. Spotkania dla mam

Dokładny cennik znajdziesz na poniższej grafice:

Poród

Proponuję Ci towarzyszenie w porodzie. Jest to koszt 1500 zł.

Cena 1500 zł obejmuje jedno spotkanie przygotowujące do porodu (do 2 godzin) i gotowość porodową zaczynającą się na 2 tygodnie przed terminem porodu. Towarzyszenie w porodzie tj. czas od wezwania do szpitala przez klientkę do urodzenia dziecka lub przeniesienia na blok poporodowy.

Oprócz spotkania przed porodem i towarzyszenia w porodzie proponuję także jedną wizytę w okresie połogowym (do 2 godzin). Dodatkowo w ramach pakietu klientka ma możliwość telefonicznych, mailowych i/lub przez Skype konsultacji w okresie okołoporodowym.

W cenę nie wchodzi spotkanie zapoznawcze trwające średnio godzinę (płatne osobno), które daje możliwość zadania wszystkich niezbędnych pytań przez potencjalną klientkę (a także partnera/męża, jeśli jest na nim obecny) i omówienia z doulą swoich indywidualnych potrzeb. Spotkanie zapoznawcze ma charakter niezobowiązujący. 🙂

W celu omówienia wszelkich szczegółów dotyczących mojej oferty, czy wyjaśnienia nieścisłości zachęcam Cię serdecznie do kontaktu telefonicznego. :-)_

Szczegóły współpracy pomiędzy nami, tj. doulą a klientką, określa umowa, którą podpisujemy na drugim spotkaniu. W ramach usługi przyszła mama ma możliwość konsultacji telefonicznych, mailowych i/lub przez Skype na wspólnie ustalonych zasadach.

Połóg

Jeśli nie odczuwasz potrzeby spotkania się ze mną jako doulą przed porodem, a także nie interesuje Cię towrzyszenie w porodzie, możesz skorzystać z mojego wsparcia podczas połogu. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić zdanie! 🙂 Proponuję Ci moje wsparcie jako douli połogowej.

Możemy spotkać się indywidualnie, raz. Lub możesz wykupić pakiet spotkań, bądź dołączyć do grupy wsparcia dla mam (pod warunkiem, że akurat takową prowadzę).

Cena spotkania indywidualnego to 120 zł za max 2 godzinne spotkanie. Jeśli masz ochotę na wykupienie pakietu, cenę ustalimy indywidualnie w zależności od umówionej liczby godzin oraz długości mojego dojazdu. Spotkania/wizyty w ramach usługi połogowej obejmują całe spektrum wsparcia praktycznego, informacyjnego oraz psychologicznego.

Indywidualnie ustalimy zakres udzielanych przez mnie usług, które mogą obejmować – wsparcie przy karmieniu piersią, pomoc przy zajęciach domowych, masaż chustą rebozo, itp.

Podsumowując

Wsparcie ze strony douli ma za zadanie pomóc Ci nabrać pewności siebie. Moim zadaniem jest, byś odnalazła siłę, która drzemie w Tobie. Wierzę w Ciebie i chcę byś Ty uwierzyła.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości – zadzwoń lub napisz. Razem na pewno uda się nam znaleźć rozwiązanie. 🙂

Pozostańmy w kontakcie!

Poinformuję Cię o najnowszych wpisach, a także jako pierwszej zdradzę plany na najbliższy miesiąc. 😎

Nie wysyłam żadnego spamu!

Scroll to Top