Fundacja Nasza Mozaika

Fundacja Nasza Mozaika powstawała od kilku lat. Powstawała najpierw w głowie fundatorki, tam dojrzewała i na początku roku 2022 zaistniała w oficjalnych rejestrach. Zapraszamy Cię do naszego mozaikowego świata!

Poznaj Naszą Mozaikę

Fundacja Nasza Mozaika została stworzona przez kobiety, dla kobiet i ich rodzin. Jesteśmy mamami, którym na sercu leży wspieranie innych mam, zwłaszcza małych dzieci. Wiemy jak trudnym wyzwaniem jest bycie mamą, rodzicem. Jakie trudności niesie ze sobą ten intensywny czas, nie tylko dla dziecka, ale także dla rodziców, rodzeństwa i wszelkich towarzyszących im osobom.

Jesteśmy sześcioma kobietami i choć różnimy się od siebie pod wieloma względami: pod względem wieku, koloru włosów, niejednokrotnie pod względem poglądów na różne sprawy, to jest coś, co nas łączy.
A to, co nas łączy sprawia, że razem tworzymy barwną i trwałą mozaikę. I wierzymy w to, że dzieląc się naszym entuzjazmem, wiedzą i umiejętnościami możemy stworzyć wiele wyjątkowych rzeczy i wydarzeń.
A wszystko to z myślą o kobietach, dzieciach, mamach, rodzicach. Zwykłych-niezwykłych, którzy są tuż obok nas.
Bo nic nie dzieje się samo, a my nie chcemy dłużej czekać i bierzemy sprawy w swoje ręce.
fot. pixabay
fot. pixabay

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wciąż pracujemy nad naszymi koronnymi programami. Zajrzyj do naszego statutu, gdzie zobaczysz, w jakich kierunkach zmierzamy.

Pierwszym projektem, który udało się nam zorganizować, jest NIE-SZKOŁA rodzenia. O projekcie tym możesz przeczytać w kilku artykułach, które znajdziesz na blogu: NIE-SZKOŁA rodzenia cz. 1 CIĄŻA, NIE-SZKOŁA rodzenia. Projekt ten jesteśmy w stanie realizować dzięki wsparciu Funduszu Feministycznego oraz jego społeczności. Projekt bowiem realizowany jest w ramach MiniGrantów FemFundu.

NIE - SZKOŁA rodzenia
NIE – SZKOŁA rodzenia

Jako Fundacja prowadzimy również regularne spotkania dla mam (dzieci również są mile widziane). Są to spotkania stworzone specjalnie dla wszystkich niesamowitych mam, które pragną wzmocnić więzi społeczne, podzielić się swoimi doświadczeniami macierzyństwa i jednocześnie wnosić pozytywny wkład w lokalną społeczność. Szczegóły dotyczące aktualnych spotkań, znajdziesz na naszym profilu FB.

Mozaikowe Matki Mocy: czytaj, dziel się, wspieraj!
Mozaikowe Matki Mocy: czytaj, dziel się, wspieraj!

Jak Ty możesz pomóc?

Przekaż darowiznę:
58 1600 1462 1800 3377 2000 0001 (BNP Paribas)
Tytułem: darowizna na cele statutowe

👉🏻 Wesprzyj nas przekazując nam swoje 1.5% podatku

KRS: 0000270261

CEL: Fundacja Nasza Mozaika 13288

👉🏻 poleć nas swoim znajomym

👉🏻 zostań naszym wolontariuszem lub naszą wolontariuszką

Dokumenty

Statut

Sprawozdania

Kontakt

Adres: Fundacja Nasza Mozaika, ul. Łąkowa 2, 55-200 Stanowice

nr tel: 665 449 669

e-mail: fundacja.naszamozaika@gmail.com

Fundacja Nasza Mozaika
Fundacja Nasza Mozaika

Pozostańmy w kontakcie!

Poinformuję Cię o najnowszych wpisach, a także jako pierwszej zdradzę plany na najbliższy miesiąc. 😎

Nie wysyłam żadnego spamu!

Scroll to Top