Ósme spotkanie kobiet przedsiębiorczych – Aktywne Oławianki

Aktywne Oławianki spotkały się po raz ósmy w ogóle, a po raz pierwszy w Nowym 2020 Roku. I muszę Wam powiedzieć, że jeśli przysłowie “jaki Nowy Rok, taki cały rok” (w myśl pierwszego spotkania), to nasz rok będzie wymiatał!

Ponad 40 Aktywnych Oławianek!, Fot. Dagmara Pajkert Fotografia

No musimy to przyznać naprawdę głośno: wierzymy w Aktywne Oławianki. Wierzymy i cieszymy się na każde spotkanie. Ale frekwencja TEGO spotkania przeszła nasze dotychczasowe oczekiwania! Wasza obecność, czynny udział, pozytywne opinie, radość i satysfakcja na twarzach, to najlepsze za nasz trud organizacji.

Takie zaangażowanie to ja rozumiem!, Fot. Dagmara Pajkert Fotografia
Takie zaangażowanie to ja rozumiem!, Fot. Dagmara Pajkert Fotografia

Prelekcja

Naszą prelegentką Ósmego Spotkania Aktywnych Oławianek była Anna Płoska, właścicielka firmy szkoleniowo doradczej (Centrum Szkoleń i Promocji Zatrudnienia), ale także doradca zawodowy, rekruterka, trener biznesu, wykładowca i mentor akademicki oraz certyfikowany coach. To właśnie Ania rozmawiała z nami o “Mistrzowskiej autoprezentacji zawodowej”. Po rz pierwszy miałyśmy przyjemność oglądać prezentację inną niż wszystkie, w dobie internetu, komputerów i smartfonów, gdzie digitalizacja towarzyszy nam na każdym kroku. Ta prezentacja była naprawdę wyjątkowa. Ania pokazała nie tylko swoją wiedzę szkoleniowo-doradczą, ale także umiejętności artystyczne. 🙂

 

Anna Płoska, Fot Dagmara Pajkert Fotografia
Anna Płoska, Fot Dagmara Pajkert Fotografia

Za siebie mogę powiedzieć, że ta prezentacja bardzo mi się podobała. I biorę do siebie fragment o wyróżnianiu się. Nie bójmy się wyróżniać!

Co jeszcze?

Integrujemy się!, Fot. Dagmara Pajkert Fotografia
Integrujemy się!, Fot. Dagmara Pajkert Fotografia

Aktywne Oławianki to nie tylko wciągająca prelekcja, ale także integracja zgromadzonych kobiet. To również pogaduchy (networking) w przyjaznej atmosferze, przy kawie, herbatce i przepysznych przekąskach (tym razem przygotowanych przez naszą niezastąpioną Alicję!).

Czas na networking!, Fot. Dagmara Pajkert Fotografia
Czas na networking!, Fot. Dagmara Pajkert Fotografia

Naprawdę koniecznie musicie przyjść i poczuć tą energię! Tyle aktywnych kobiet w jednym miejscu, kobiet, które nie boją się mówić i działać.

Jednym słowem

Cieszymy się, że jesteście z nami!, Fot. Dagmara Pajkert Fotografia
Cieszymy się, że jesteście z nami!, Fot. Dagmara Pajkert Fotografia

Jednym “słowem” to spotkanie pod względem frekwencji było jednym wielkim “WOW”. 🙂 Duże wrażenie zrobiła na mnie również nietuzinkowa prezentacja Ani Płoski, która dodatkowo pokazuje, że mama naprawdę może się realizować. Nie tylko jako mama, ale również jako kobieta.

Cieszy nas również, że nasze spotkania skupiają nie tylko aktywne przedsiębiorczynie, ale także kobiety aktywnie poszukujące. Takie, które chcą się zainspirować, zmotywować do działania. Wy również wnosicie swoją energię w nasze spotkania! Dziękujemy, że jesteście, wspieracie nas i pokazujecie, że takie miejsce jest nam kobietom potrzebne. My kierowałyśmy się intuicją. Wy dajecie nam pewność, że idziemy w dobrym kierunku!

P.S.

Swoim wprawnym okiem fotografa wspierała nas tym razem Dagmara Pajkert, którą możecie znaleźć na jej profilu FB – Dagmara Pajkert Fotografia. A gościło nas nieocenione Centrum Sztuki w Oławie.

Jeśli chcecie nas wesprzeć swoimi umiejętnościami, przeprowadzić prelekcję lub zaoferować inną formę współpracy – serdecznie zapraszamy do kontaktu (mailowego aktywneolawianki@gmail.com lub poprzez wiadomość prywatną FB)!

Selfie time!, Fot. Dagmara Pajkert Fotografia
Selfie time!, Fot. Dagmara Pajkert Fotografia

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top