Wydarzenia październik 2018

Nastała jesień, najpierw był wrzesień, teraz nieubłaganie nadciągnął październik. Wraz z nim kolejne wydarzenia. Jedne przeszły już do historii, ale przed nami następne, niektóre jednorazowe, niektóre cykliczne. Dziś w wielkim skrócie.

Włóżcie ciepłe skarpetki, cieplejsze kurtki i ruszajcie razem z nami! W październiku czekają nas różne wydarzenia kulturalne i sportowe, dla małych i dużych. Możliwe, że macie już zaplanowane część miesiąca. Jeśli jednak dysponujecie jeszcze jakąś wolną przestrzenią czasową, zajrzyjcie do naszego kalendarza. A nuż coś przypadnie Wam do gustu? 🙂 A jeśli wiecie o innych wydarzeniach tego miesiąca (lub kolejnych miesięcy), to koniecznie dajcie znać, żebym mogła dopisać je do naszego kalendarza!

ciepłe skarpetki
ciepłe skarpetki macie?

W tym miesiącu

W tym miesiącu na pewno spotkacie nas na jakichś zajęciach dla dzieci. Mam już pewne plany. 😉 Będziemy na Warsztatach z pierwszej pomocy ze szczególnym naciskiem na pomoc małym dzieciom (2-gi i 7-my października). Bo wszyscy mamy nadzieję, że naszym dzieciom nic się nie przydarzy. Że to nie w naszej rodzinie. Że to gdzieś indziej, u kogoś innego. Ale wiadomo – jak to w życiu, bywa różnie. I lepiej być przygotowanym. Dlatego zadbajmy o to wcześniej!

Osobiście (z pobudek czysto egoistycznych) najbardziej nie mogę się doczekać Wielkiej Wymiany Książkowej organizowanej przez dwie blogerki, Magdalenę Erbel z bloga http://savethemagicmoments.pl we współpracy z Dagmarą Sobczak z bloga http://socjopatka.pl. Wymiana odbywa się w dniach 14-21 października.

A z postów oprócz relacji z zajęć w planach również kilka ciekawych lektur dla rodziców, recenzji książek oraz postów złożonej rodzicielskiej natury (to chyba przez tą ciążę). 🙂

Podsumowanie

Będzie się działo! 😀 Więc zaglądajcie do kalendarza, bądźcie ze mną, komentujcie, podsuwajcie pomysły i dzielcie się dalej! :* Jak tylko znajdę kolejne wydarzenia, będę je sukcesywnie dodawać do naszego kalendarza.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top