Mama to JA! #4 wywiad z Aleksandrą Gorzawską, autorką bloga True Love Woman

Aleksandra Gorzawska – od niespełna 5 miesięcy szczęśliwa mama bliźniaków – Martynki i Piotrusia. Mieszka na Śląsku wraz z narzeczonym, gdzie prowadzi normalne, proste życie, w którym jednak nie brakuje czasu na spełnianie indywidualnych marzeń. Na co dzień pracownik działu HR, dyplomowany Coach VCC, od 2 lat prowadzi także bloga True Love Woman. Praktykuje jogę i medytuje. Do życia podchodzi świadomie i z wdzięcznością, ceni sobie każdy moment i chwilę, bo to właśnie one składają się na szczęście.

Aleksandra Gorzawska
Aleksandra Gorzawska

1. Zamieszkałam w…

Rudzie Śląskiej, bo mieszkam tu od urodzenia. Miasto to graniczy z większymi aglomeracjami jak Katowice czy Gliwice, do Krakowa jest godzina drogi. Mamy więc bardzo blisko do centrum dużych miast, gdzie można spokojnie znaleźć pracę oraz uczestniczyć w ciekawych eventach. Mieszka tu cała moja rodzina (a to dla mnie bardzo ważne), żyjemy tu spokojnie, kultywując śląskie tradycje.

2. Gdy dzieci się nudzą…

póki co moje dzieci w ogóle nie znają czegoś takiego jak nuda, ponieważ mają dopiero 5 miesięcy. 🙂 Wiem jednak, że będę się starać organizować im w przyszłości kreatywne zabawy, w których będziemy mogli uczestniczyć całą rodziną.

3. Największym problemem jest…

umiejętność odnajdywania pozytywu w pozornie bardzo ciężkiej i negatywnej chwili. Wszystko jest po coś, nawet, jeśli na chwilę obecną, nie jesteśmy w stanie tego dostrzec. Uwierz mi, sama przeszłam przez niejedno i nie raz było mi trudno. Czas leczy rany i dopiero po kilku tygodniach, a czasami nawet latach widzę, że dana sytuacja miała mnie czegoś nauczyć. Życie to sinusoida, dlatego tak ważne jest bycie tu i teraz oraz odnajdywanie szczęścia w prostych chwilach.

4. Najbardziej cieszy mnie…

szczęście i zdrowie mojej rodziny i najbliższych.

5. Marzy mi się…

to, co mam na chwilę obecną, czasami tylko w nieco zwiększonej skali. Najważniejsze jest dla mnie zdrowie, bo bez niego ani rusz. Chcę, by moje dzieci rozwijały się, były szczęśliwe i uśmiechnięte, by moim bliskim się powodziło. A tak idąc o parę lat do przodu – marzy mi się dom z gankiem i huśtawką, marzy mi się rozwijanie moich pasji oraz to, by stały się one moim sposobem na zarabianie pieniędzy.

6. Brakuje mi…

czasu. Jak każdemu zresztą!

7. Mój idealny dzień…

wyglądałby bardzo prozaicznie. Piękny, słoneczny i ciepły poranek, śniadanie z rodziną na ganku wymarzonego domu, potem zabawy i spacer z dziećmi, odwiedziny najbliższych… Niby nic, a jednak tak wiele. 🙂

8. Chcę tu zostać…

bo kocham życie!

9. Macierzyństwo sprawiło, że…

po raz pierwszy poczułam tak gigantyczną i bezwarunkową miłość, a także ogromną odpowiedzialność za drugiego człowieka.

10. Od życia oczekuję…

by trwało jak najdłużej!

💟 💟 💟

Olę znajdziecie:

Zapowiedź, cel i wizję projektu Mama to JA! możecie znaleźć we wpisie Mama to JA! – cykl wywiadów z aktywnymi kobietami. Tymczasem inne wywiady z mamami – blogerkami będą pojawiały się sukcesywnie pod tagiem Mama to JA!.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top