Mama to JA! #6 wywiad z Martyną Pawłowską – Dymek, autorką bloga Szczęśliwa Siódemka

Martyna Pawłowska – Dymek, autorka bloga Szczęśliwa Siódemka. Prywatnie jest mamą dwóch synków. Pisanie to jej największa pasja i pomysł na życie. Aktualnie pracuje nad debiutem książkowym. Należy do Stowarzyszenia Festiwal Kolorów i kiedy tylko może, uczestniczy we wspaniałych kolorowych imprezach organizowanych przez to stowarzyszenie.

Martyna Pawłowska-Dymek
Martyna Pawłowska-Dymek, Fot. Marta Szopińska

1. Zamieszkałam w…

Łysokaniach, bo znaleźliśmy tam domek z ogrodem, który nas zauroczył. 🙂 Szukaliśmy domu w tej okolicy ze względu na pracę męża. Chcieliśmy opuścić miasto i ciasną kawalerkę, w której mieszkaliśmy.

Łysokanie to wieś w gminie Kłaj, województwo małopolskie.

2. Gdy dzieci się nudzą…

to płaczą i marudzą! 😀 Moje dzieci są jeszcze malutkie. Robert ma 2,5 roku, Michał ma 7 miesięcy. Trudno mówić o nudzie w ich przypadku. U starszaka to jest 100 pomysłów na minutę, maluch próbuje doskonalić swoje umiejętności w poruszaniu się.

3. Największym problemem jest…

dojazd komunikacją, zwłaszcza o późnej porze. Praktycznie nic wtedy nie jeździ. Bez auta byłoby naprawdę ciężko.

4. Najbardziej cieszy mnie…

to, że mamy dom, ogród, nasze własne owoce. Nie mamy sąsiadów piętro wyżej lub piętro niżej, nie musimy się martwić, że komuś przeszkadzają nasze hałasy. 😀

5. Marzy mi się…

że za parę lat nasz dom będzie cały pięknie wyremontowany i odnowiony. W tej chwili jesteśmy w świeżo po remoncie łazienki.

6. Brakuje mi…

czasem wiary w swoje możliwości. 🙂

7. Mój idealny dzień…

spędziłabym go z ukochanymi osobami, ale miałabym też trochę czasu tylko dla siebie. Lubię swoje własne towarzystwo. 😀

8. Chcę tu zostać…

Tu, czyli na wsi? Tu jest mój dom. Mimo mojej niepokornej natury mam pewną potrzebę, by zapuścić korzenie, zostać w jednym miejscu na stałe. Czasem jednak mam ochotę uciec stamtąd dlatego, że nie zawsze dogadujemy się z sąsiadami.

9. Macierzyństwo sprawiło, że…

moje życie wywróciło się do góry nogami, ale dzięki temu jest piękniejsze niż było. To są zmiany na dobre. Naprawdę odnalazłam się w roli mamy. Odkryłam też nowe pasje, m.in. zaczęłam prowadzić blog.

10. Od życia oczekuję…

jeszcze więcej. Chcę zostawić po sobie ślad. Chcę mieć świadomość, że nie zmarnowałam potencjału, który zawsze we mnie był. Jestem teraz w takim momencie życia, że bardzo konsekwentnie dążę do realizacji moich planów. Oby się udało.

Martyna Pawłowska-Dymek, Fot. Andrzej Dymek
Martyna Pawłowska-Dymek, Fot. Andrzej Dymek

💟 💟 💟

Martynę znajdziecie:

Zapowiedź, cel i wizję projektu Mama to JA! możecie znaleźć we wpisie Mama to JA! – cykl wywiadów z aktywnymi kobietami. Tymczasem inne wywiady z mamami – blogerkami będą pojawiały się sukcesywnie pod tagiem Mama to JA!.

4 thoughts on “Mama to JA! #6 wywiad z Martyną Pawłowską – Dymek, autorką bloga Szczęśliwa Siódemka”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top