Nieprzeciętny prezent dla wyjątkowej kobiety

Jestem kobietą. A odkąd stałam się mamą, ciągnie mnie do innych kobiet bardziej niż kiedykolwiek. I stąd pomysł na wyjątkowy prezent właśnie dla kobiet.

Kobiety, mamy w szczególności, dbają o partnerów, mężów, dzieci, rodziców, a i nie raz o wszystkich możliwych ludzi wokół. Taka już nasza natura. I choć sama “cierpię” na tę samą przypadłość, chcę pamiętać o sobie. Przypominać sobie o sobie właśnie. I zatrzymywać się wtedy, gdy tego potrzebuję. O tym samym chcę przypominać innym kobietom. Że warto się zatrzymać i zadbać choć przez chwilę o siebie. A może nawet pocelebrować własną kobiecość?

 

Mój szalony pomysł

Jest taki czas w życiu kobiety, gdzie ta nasza kobiecość jest widoczna bardziej niż kiedykolwiek. Czas ciąży, potem połogu, macierzyństwa.

Wiem, że nie każdej z nas jest to dane, a i nie każda tego pragnie. To jest ok.

Jednak z myślą o tych, które o ciąży marzą, właśnie w stanie błogosławionym trwają, szykują się lub po prostu chcą zamknąć ten czas i kończą połóg, postanowiłam zrealizować swój kolejny szalony pomysł. 🙂

Rękoma bliskiej mi osoby stworzone zostało 26 świec z wosku pszczelego z pasieki mojej rodziny.

 

Specyfikacja świecy

Ręcznie odlewana świeca z czystego wosku pszczelego z rodzinnej pasieki.
Świeca pali się ciepłym płomieniem, a paląc się roztacza w pomieszczeniu miodowy zapach i jonizuje powietrze. Pomaga oczyścić powietrze z różnych zanieczyszczeń.

Wymiary:

wysokość: ok. 9,5 cm

szerokość: ok. 5 cm

waga: ok. 72 g

Dla kogo?

Świeca ta może być:
– oryginalnym sposobem na zakomunikowanie partnerowi o zbliżającym się powiększeniu rodziny,
– wyjątkowym prezentem dla przyszłej mamy,
– nieprzeciętnym sposobem na poinformowanie rodziny o swoim odmiennym stanie,
– unikalnym prezentem dla samej siebie.

Świeca powstała z myślą o kobietach ciężarnych, ale także pamiętając o tych, które z kobietami w ciąży pracują, dbają o nie, otulają. 

By każda z nas mogła w potrzebie na chwilę otulić się także sama. 

Koszt i sposób zamówienia

Koszt świecy to 30 zł + 12,99 koszt przesyłki (do paczkomatu) lub ewentualny odbiór własny na terenie Oławy (oraz Stanowic i Marcinkowic).

 

Zamówienia realizowane są mailowo (adres: smartasy.olawa@gmail.com) lub poprzez wiadomość prywatną na profilu FB: smartasy.olawa.

Zrób prezent sobie lub bliskiej sobie osobie!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top