Po co przepłacać?

Każda z nas ma coś, na kupno czego nie oszczędza. Dla jednych to będą torebki, buty, książki. A co powiecie na bieliznę, a konkretnie biustonosze? Niektóre z Was pewnie postukają się w głowę. No bo niby po co, skoro tego i tak nie widać?

Żywotność stanika

Ostatnio wyczytałam gdzieś, że biustonosz powinno się wymieniać co 6-8 miesięcy (!), ze względu na to, że po tym mniej więcej czasie traci on na swoich właściwościach. Co to znaczy? To znaczy, że

  1. rozciąga się w obwodzie,
  2. wyciągają się ramiączka,
  3. niszczą miseczki (np. fiszbiny).
Taniej – nie znaczy lepiej

Pamiętamy o naszych mężach, partnerach i dzieciach. A czy pamiętamy o sobie? Ok, zdarza się, że wiele z nas stara się dbać o siebie poprzez uprawianie jakiejś aktywności fizycznej, troszczy się o zdrową dietę dla siebie i swojej rodziny, dobiera odpowiednie kosmetyki. Ale czy pamiętamy o doborze biustonosza? Bardzo często czytam na forach zapytania typu, “gdzie kupię stanik do karmienia?”. “U chińczyka” – pada odpowiedź, albo w jakimś innym miejscu, które oferuje owszem tanie, ale niekoniecznie dobre jakościowo biustonosze. Czy w takim miejscu spotkałyście kogoś, kto Wam w doborze biustonosza pomoże, doradzi, wytłumaczy, o co ten cały szum? Ja również kiedyś kupowałam na targu lub w sklepikach, gdzie panie zostawiały mnie samą sobie i bez skrępowania mogłam przymierzać, ile chciałam. Dziś wiem, że nie tędy droga.

Brafitting tuż za rogiem

Po dwóch ciążach i dwóch okresach karmienia piersią, a także w trakcie trzeciej ciąży i z nadzieją na kolejne kp, chcę, żeby po tym czasie moje piersi nie straszyły, ale nadal cieszyły mnie (i mojego męża trochę też ;-)) swoim wyglądem. Nie chcę się wstydzić, ale dumnie wypinać do przodu. 🙂 Dlatego co pewien czas pozwalam sobie zawitać do pewnego sklepu w Oławie (znajdziecie go również w Brzegu!), gdzie to nie ja, ale pani brafitterka dobiera odpowiedni biustonosz. Ja mówię, czego potrzebuję, oczekuję. Pani zajmuje się resztą. Nie tylko dobiera stanik, pomaga go prawidłowo założyć (kto by pomyślał, że może w tym być tyle filozofii?!), informuje o odpowiedniej pielęgnacji biustu, doradza. Po pierwszej wizycie miałam wrażenie, że to trochę jak inny świat. 😉 I naprawdę poczułam się z moim ówczesnym karmieniem piersią dużo lepiej.

NIKA

NIKA profesjonalny Brafitting, to sklep, w którym każda z nas znajdzie coś dla siebie. Ceny nie są zabójcze, choć nie są też równe tym na targu. Czasem (jak np. w biegły wtorek/ środę) można natknąć się na ciekawe promocje (śledźcie ich profil!). O co jak o co, ale o zdrowie i dobre samopoczucie (świeżo upieczonej mamy w szczególności) – NAPRAWDĘ warto zadbać.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top