Wydarzenia – wrzesień 2018

I przyszedł ON – wrzesień 2018! A wraz z nim nie tylko nowy rok szkolny, nowe przygody w szkole, przedszkolach, czy innych instytucjach. To też jeszcze nie jesień! O nie! 🙂 Razem z nim nadeszło (nadchodzi) mnóstwo mniej lub bardziej ciekawych wydarzeń dla dzieci, mam, rodzin i nie tylko! Rzućcie okiem na to, co dla Was znalazłam! A nuż znajdziecie coś dla siebie!

Tym razem jednak mam dla Was nowość! Od dłuższego czasu bowiem zastanawiałam się, w jaki sposób przedstawienie wydarzeń zrobić przyjemniejszym dla oka, jak ułatwić Wam odnalezienie ciekawych dla Was (i dla nas też, a co!) wydarzeń w naszej okolicy, a także jak zaoszczędzić na przygotowywaniu tego wpisu trochę czasu. Bo muszę się Wam przyznać, że zebranie tych wydarzeń zajmowało mi dotąd mnóstwo czasu i energii! A wiadomo przecież nie od dziś, że “czas to pieniądz”. 😉 Od dzisiaj wydarzenia będę starała się zbierać na bieżąco. 5 najbliższych z nich będzie można zobaczyć po lewej stronie bloga.

O TU!

Zobacz wszystkie wydarzenia

Poprzez kliknięcie na “Zobacz wszystkie wydarzenia” będziecie mogli zobaczyć poszerzony kalendarz, który zawiera nie tylko odnośniki do wydarzeń, ale także ich opis, dane organizatora, czy miejsce wydarzenia. Każde z wydarzeń możecie również podejrzeć ze szczegółami (klikając na nie).

Import wydarzeń

A żeby nie było nudno 😉 jest jeszcze jedna fajna funkcja dla wszystkich, którzy korzystają z kalendarza Google’a! Nie wiem, jak Wy, ale ja nie wyobrażam sobie bez niego życia! Z telefonem rozstaję się bardzo rzadko (czyt. prawie nigdy), terminów wizyt lekarskich, zajęć moich, dzieci i męża robi się coraz więcej – jakoś to przecież ogarniać trzeba! Dlatego – wydarzenia możecie importować prosto do swoich googlowskich kalendarzy! Fajne, nie? 😀

Zapraszam Was serdecznie do przetestowania tego nowego narzędzia, z którego przeogromnie się po prostu cieszę! Mam nadzieję, że pozwoli ono Wam w łatwiejszy i przyjemniejszy sposób zaplanować udział w wydarzeniach, które dzieją się niedaleko nas. A obiecuję też, że od czasu do czasu pojawią się też ciekawe (oczywiście wg mnie) wydarzenia odbywające się na Dolnych Śląsku, gdzie możecie się wybrać np. na weekend. Korzystajcie, dzielcie się z innymi i dajcie znać, czy taka forma się Wam podoba! 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top