Zajęcia taneczne dla maluchów

Któregoś pięknego styczniowego piątkowego wieczoru udało mi się z Anielką wybrać na hip hop dla maluchów! Sam pomysł wzbudził w mojej córze na tyle wielki entuzjazm, że kazała mi natychmiast wracać ze spaceru z psem. Bo się spóźnimy na jej tańce! A żeby tego było mało, to miała rację – spóźniłyśmy się! 🤪 😳 🤭
Także nie mogę Wam niestety powiedzieć, czy zajęcia rozpoczynają się jakąś rozgrzewką. Ale może któraś z Was wie i nas oświeci?

Co to takiego?

Mogę Wam natomiast powiedzieć to: tańce (a dokładnie hip hop dla maluchów) to zajęcia dla dzieci od 3 lat, jednakże mogą w nich uczestniczyć również młodsze dzieci. Trwają one pół godziny, a dzieci mają w nich szansę poskakać, poszaleć, poklaskać w rytm naprawdę fajnej muzy (pod warunkiem, że ktoś lubi tego typu rytmy 😉). Pod koniec dzieciaczki mają chwilę na wyciszenie (jedno dziecko leży, drugie siedzi po turecku i “masuje” to pierwsze, a potem zmiana). Na samo zakończenie “naszych” zajęć była nagroda w postaci żelka i pieczątki zebry. Radocha dzieci ogromna!

Tany, tany!
Nasze wrażenia

Jeśli chodzi o Anielkowe wrażenia: na początku bardzo nieśmiele patrzyła na dzieci. Ale gdy tylko pani Dominika Bator-Wróbel wzięła ją w obroty, zaczęła się dobrze bawić i naturalnie wyszłyśmy ze studia Arts Studio STnext dance ostatnie! Niestety do tej pory zajęcia odbywały się w piątki o godzinie 18:00, co dość często było dla nas za późno. W nowym sezonie zajęcia w Oławie są dwa razy w tygodniu we wtorek i czwartek od 16.00 do 16.30 (cena 10 zł). Niestety nie ma zajęć dla maluchów w Jelczu-Laskowicach. A dla starszych dzieci trwa jeszcze NABÓR!

Klaszczemy!
P.S.

Wybaczcie tym razem jakość zdjęć! Niestety ciemno było i mój stary aparat nie dał rady. 🙁

A już niedługo kolejne zajęcia idą pod lupę. Postaram się również przynajemniej zebrać dla Was informację o pozostałych zajęciach tanecznych dla dzieci w naszej okolicy. Jak się wstępnie rozglądałam, to okazuje się, że wcale nie ma ich tak mało. 🙂 Zajrzyjcie do nas niebawem!

Relaks!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top