Brzeg Bubble Day

W niedzielę 7go kwietnia razem ze znajomymi odwiedziliśmy Brzeg i Bubble Day, który był organizowany w brzeskim Parku Wolności. Co prawda wiedziałam, że Brzeg to ładne miasto. Ale Parku do tej pory nie znałam i oświadczam, że JA TAM WRÓCĘ! No tak PIĘKNIE! Następnym razem wracamy koniecznie z rowerami. A impreza? Hmm… Posłuchajcie. Albo raczej poczytajcie. 🙂

Bubble Day

Bubble Day to tournée baniek mydlanych po całej Polsce organizowane przez firmę bombini producenta akcesoriów i płynu do puszczania baniek mydlanych. Każdy dzień to strefa z darmowym płynem, dzięki któremu można popuszczać wielkie bańki mydlane. To także zabawy i konkursy z tzw. Wodzirejką- Czarodziejką, zamykanie w bańce mydlanej oraz inne atrakcje. Jeśli lubicie tego typu rzeczy, Wasze dzieci kochają bańki mydlane – to impreza, na którą warto się wybrać. Tym bardziej, że jest bezpłatna.

Brzeg Bubble Day

Bubble Day w Brzegu odbywał się przy placu zabaw, dzięki czemu można było także skorzystać ze sprzętów na placu. A mogły tam znaleźć coś dla siebie i małe, i trochę większe dzieci. Jest tu nawet wyznaczony placyk z atrakcjami dla maluszków.

Były panie animatorki, które nie tylko zajmowały się puszczaniem baniek, ale także organizowaniem dodatkowych animacji dla dzieci. Można było np. malować farbami na wyznaczonym terenie.

Nasze dzieci naturalnie nie byłyby sobą, gdyby nie skorzystały z dmuchanego zamku. Niestety zamek był tylko jeden (przydałoby się kilka) i kolejka była niebotyczna!

Były dodatkowe atrakcje jak np. zamykanie w bańce, czym nasze maluchy nie były zbyt zainteresowane. Jadąc na tą imprezę, byłam przekonana, że ilość baniek, ich kolory, itp itd zrobią na naszych dzieciach spore wrażenie. Okazało się jednak zupełnie inaczej. Oni muszą się jednak wybiegać, zmęczyć, wyszaleć. Trochę popatrzyliśmy na bańki, skorzystaliśmy z dmuchańca. Potem umiejętnie (😉) ominęliśmy stoisko z popcornem i watą cukrową, żeby udać się na eksplorowanie parku.

Park Wolności w Brzegu

Jak wspomniałam na samym początku, nie miałam pojęcia, że w Brzegu jest tak piękny park! Nie mogę powiedzieć, że Brzeg znam, ale zdarza mi się do niego w różnych celach zajeżdżać. 😊 W tym parku byłam jednak po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni. Już razem ze znajomymi planujemy wziąć rowery, prowiant na piknik, jakieś piłki itp., żeby móc spędzić tam więcej czasu. Park im. Juliusa Peppela znajduje się w południowo-zachodniej części miasta. Więcej informacji o nim (oraz zdjęć) możecie znaleźć np. TU i TU.

Jak zwykle okazuje się, że dzieciom do szczęścia wiele nie trzeba. Drzewa, patyki, górka, małe jeziorko, “świątynia dumania”… I mają przednią zabawę.

A że tutaj jest jeszcze Ścieżka Zdrowia? Dodatkowa atrakcja dla dzieci! Szukanie, odnajdywanie i testowanie kolejnych stacji zapewniło nam prawdziwą frajdę.

Co prawda widzieliśmy jedynie niewielki kawałek parku, ale odniosłam wrażenie, że jest zadbany. Właśnie trwają tam chyba jakieś prace, nasadzenia, itp. Cudne jeziorko z kaczkami, mostki, duża polana, która zachęca do wspólnych gier, zabaw i piknikowania. Wrócimy tam. Oj, na pewno.

Oława Bubble Day

A w ostatnią niedzielę kwietnia Bubble Day zaprasza do Oławy na teren Miasteczka. Także, jeśli nie mieliście okazji skorzystać z atrakcji w Brzegu, wpadajcie do Oławy już 28go kwietnia 2019. 😊

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top