Mama to JA! #7 wywiad z Sylwią Różanowską, autorką bloga Sylwetta

Sylwia Różanowska, autorka bloga Sylwetta i właścicielka sklepu internetowego z asortymentem dla dzieci. Spełniona, choć marząca jeszcze o córce, mama. Na jej blogu znajdziecie piękne fotografie, ciekawe stylizacje i wiele więcej!

Sylwia Różanowska
Sylwia Różanowska z synem

1. Zamieszkałam w…

w Wolbromiu. Wychowałam się tu jako dziecko. Po liceum uciekłam z tego miasta na kilka lat, bo nie chciałam tutaj zostać. Dla mnie to miasto ciągle wiązało się z przykrymi doświadczeniami. Było to dla mnie miasto bez dalszych perspektyw. Co mnie sprowadziło do niego ponownie? Mój mąż.

2. Gdy dzieci się nudzą…

Gdy mój synek się nudzi, staram się organizować mu jakoś czas. Wymyślam równe kreatywne zabawy lub jedziemy w miejsca, które mogą go zainteresować. Obecnie chodzi do przedszkola, które jest dla niego nowością. Ma 4,5 roku i do 4 lat był ze mną w domu, bo często chorował.

3. Największym problemem jest…

Myślę, że moim największym problemem jest uwierzenie w siebie tak na 100%.

4. Najbardziej cieszy mnie…

Moja rodzina i praca. Jestem blogerką i właścicielką sklepu internetowego z asortymentem dla dzieci. Blog daje mi ogromną radość i spełnienie. Jest to praca, o jakiej marzyłam od zawsze. Jestem szefem sama sobie.

5. Marzy mi się…

Jedno marzenie w postaci syna już się spełniło. Teraz marzę o córce. Szczęście i powodzenie w tym, co robię, to również moje marzenie.

6. Brakuje mi…

Do chwili obecnej brakowało mi czasu dla siebie i chwili spokoju. Teraz doceniam to, co mam i staram się nie skupiać na tym, czego mi brakuje.

7. Mój idealny dzień…

Myślę, że każdy byłby inny. Ciężko opisać idealny dzień.

8. Chcę tu zostać…

W moim mieście nigdy nie chciałam zostać. Po pewnym czasie zmieniłam zdanie, bo tutaj jest moja rodzina. Jednak myślę, że gdyby oni zdecydowali się ze mną wyruszyć w inne miejsce, to z pewnością bym się nie wahała.

9. Macierzyństwo sprawiło, że…

Ciągle uczę się i doświadczam czegoś nowego. Od początku moja droga w byciu mamą była wyboista. Nie było to tak, jak sobie wyobrażałam. Na początku myślałam, że to mój wiek (urodziłam w wieku 29 lat) sprawił, że moje podejście jest inne. Teraz wiem, że każda matka macierzyństwo przeżywa na swój własny sposób. Bez względu na to, w jakim jest wieku.

10. Od życia oczekuję…

Niczego nie oczekuję. Wszystkiego się spodziewam. 🙂

💟 💟 💟

Sylwię znajdziecie:

Zapowiedź, cel i wizję projektu Mama to JA! możecie znaleźć we wpisie Mama to JA! – cykl wywiadów z aktywnymi kobietami. Tymczasem inne wywiady z mamami – blogerkami będą pojawiały się sukcesywnie pod tagiem Mama to JA!.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top