4 Spotkanie Kobiet Przedsiębiorczych – Aktywne Oławianki

W ubiegłym tygodniu w Oławie 11go września odbyło się pierwsze po wakacjach, a już czwarte w ogóle Spotkanie Kobiet Przedsiębiorczych – Aktywne Oławianki.

Aktywna kobieta jest kobietą przedsiębiorczą, niekoniecznie prowadzącą własny biznes. Aktywne Oławianki to inicjatywa łącząca kobiety w Oławie. Kobiety, które chcą czerpać z życia pełnymi garściami, chcą się angażować, poznawać inne ciekawe kobiety i współpracować. Więcej o inicjatywie możecie przeczytać w jednym z wcześniejszych wpisów (o TUTAJ).

Taka szczęśliwa aktywna ja :)
Taka szczęśliwa aktywna ja :), Fot. archiwum prywatne

Prelekcje

Prelekcje zaproszonych gości to bardzo istotna cześć naszych spotkań. Staramy się, aby prelekcję były zróżnicowane, ciekawe i, jak to mówią, dla każdego coś miłego. Czyli każda z nas po prelekcji “bierze” z niej coś dla siebie. Raz mniej, raz więcej.

Tym razem swoją obecnością zaszczycili nas Aleksander Olek Sienkiewicz oraz Kamila Cecko.

Aleksandra Sienkiewicza można było posłuchać po raz pierwszy w Oławie. Olek rozmawiał z nami o sprzedaży, o rewolucji ostatnich lat, o oczekiwaniach współczesnego klienta. Zdradził nam też, co nie śniło się nawet ekonomistom. 🙂 O Olku i jego działalności możecie więcej przeczytać na jego stronie, do czego gorąco zapraszam. Olka słuchało się bardzo fajnie. Zawsze mi się wydawało, że sprzedaż jest nudna. Nie w jego wydaniu.

Aleksander Olek Sienkiewicz
Aleksander Olek Sienkiewicz, Fot. Aktywne Oławianki

Kamila Cecko tymczasem dyskutowała z nami na temat RODO. RODO to coś, co większość z nas kojarzy, nie każdy wie tak do końca, na czym to polega, a już zdecydowana większość nie pała do niego ciepłymi uczuciami. Kamila tymczasem już na wstępie zaskoczyła nas stwierdzeniem, że “RODO jest sexy”. 🙂 No cóż, może (jak to mówią) nie taki diabeł straszny, jak go malują? 😉

Kamila Cecko
Kamila Cecko, Fot. Aktywne Oławianki

Obie prelekcje zebrały gromkie brawa.

Kamila Cecko w trakcie prelekcji, Fot. Aktywne Oławianki
Kamila Cecko w trakcie prelekcji, Fot. Aktywne Oławianki

I co jeszcze?

Spotkania Aktywnych Oławianek to także integracja w luźnej formie oraz networking. Przychodzimy tu, żeby mile spędzić czas i poznać podobne do nas kobiety z naszych okolic (i nie tylko!). Niektóre z obecnych kobiet były z nami już po raz czwarty, niektóre były po raz pierwszy. Cieszymy się ogromnie, że się Wam podoba, że wracacie, wspieracie nas i siebie nawzajem. Każda Wasza opinia i uwaga jest dla nas cenna. Staramy się z każdym spotkaniem robić coś lepiej, dla Was i dla siebie. Chcemy, żeby spotkania były wartościowe, dlatego zachęcamy do wyrażania swoich opinii. Dajcie znać, co Wam się podobało, co możemy poprawić lub zmienić. 🙂

Networking inaczej
Networking inaczej, Fot. Aktywne Oławianki

Takie cudne smakołyki przygotowała dla nas ponownie Alicja! Ja nie mam pojęcia, jak i kiedy ona to wyczarowuje, ale po cichu liczę na to, że zrobi to znowu! 😀 Nie wiem jak Wam, ale mi na sam widok ślinka cieknie.

Tak nas Alicja rozpieszcza!
Tak nas Alicja rozpieszcza!, Fot. Aktywne Oławianki

Po raz pierwszy spotkaliśmy się w nowym miejscu. Swoje sale udostępniło nam Centrum Sztuki w Oławie. Mamy nadzieję, że miejsce Wam się spodobało, bo nam owszem i planujemy tu zostać na dłużej. 🙂 Mamy tu tyle miejsca, że pomieścimy się choćby nas przyszło ze trzy setki. 😉

Sala na 2.pietrze - tu nas znajdziecie!
Sala na 2.pietrze – tu nas znajdziecie!, Fot. Aktywne Oławianki

P.S.

A jeśli tym wpisem nie przekonałam Was jeszcze do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu, możecie podpatrzeć w następujących wpisach, jak było na poprzednich spotkaniach.

Aktywne Oławianki – Pierwsze Spotkanie Kobiet Przedsiębiorczych w Oławie

2 Spotkanie Kobiet Przedsiębiorczych – Aktywne Oławianki

3 Spotkanie Kobiet Przedsiębiorczych – Aktywne Oławianki

Tymczasem kolejne spotkania już niedługo, dlatego obserwujcie naszą stronę na FB! Do zobaczenia wkrótce!

Aaaa… A na pierwszym zdjęciu aktywna ja w obiektywie Szyszka Fotografia. 😀 No po prostu nie mogłam się oprzeć temu zdjęciu. Jak to na mamę przystało, na moich zdjęciach królują moje dzieci, a siebie samej mam jak na lekarstwo. 😉 Dlatego Ania dzięki Ci za to zdjęcie! :*

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top