7 Świąteczne Spotkanie Kobiet Przedsiębiorczych – Aktywne Oławianki

7 Świąteczne Spotkanie Kobiet Przedsiębiorczych – Aktywne Oławianki już za nami. Ale jakie spotkanie to było! Niesamowitą energię z tego spotkania czerpię nadal i jestem święcie przekonana, że to będzie trwało!

Aktywne Oławianki to inicjatywa, która powstała z potrzeby serca. To inicjatywa kobiet, które od życia chcą czegoś więcej. Chcą być mamami, żonami, partnerkami. Pragną pełnić w życiu różne role, nie zapominając przy tym o samych sobie. Chcą żyć świadomie, aktywnie i bez poczucia winy. Bo ja – kobieta też jestem ważna!

Takie my
Takie my

Do góry nogami

Na każdym spotkaniu jest coś innego, nowego, niestandardowego. Staramy się nie tylko być z Wami i dla Was. Nie tylko staramy się dostarczać Wam pozytywnych emocji, razem z Wami budować społeczność aktywnych i zaangażowanych kobiet. My się staramy Was również zaskakiwać! 🙂 Dlatego tym razem, podsumowując ten rok, znów zrobiłyśmy coś inaczej niż dotychczas. Tym razem po pierwsze zmieniłyśmy kolejność aktywności w trakcie wydarzenia. Zaczęłyśmy od integracji, którą miałam przyjemność poprowadzić. Niedługą, acz angażującą zabawą chciałam pokazać, jak wiele potrafi nas łączyć. Że nie tylko biznes jest naszym spoiwem.

W trakcie tego spotkania podziękowałyśmy również wszystkim obecnym dotychczasowym prelegentkom. To dzięki Wam tyle nowej wiedzy wynosimy ze spotkań!

Podziękowań czas
Podziękowań czas

O nasze brzuchy zadbała tym razem nowa w Oławie restauracja – Uliczka. Muszę Wam powiedzieć, że nasza Alicja robi przepyszne rzeczy. Tym razem nie mogliśmy cieszyć się jej smakołykami. Ale Uliczka wywiązała się rewelacyjnie ze swojego zadania! Stanęli na wysokości zadania i myślę, że Alicja by się nie powstydziła. 🙂 Jedzenie znikało naprawdę w oczach! To znaczy w brzuchach. 😉

Uliczka - poleca się!
Uliczka – poleca się!

Networking również odbył się inaczej, nie na końcu, ale w trakcie spotkania, jeszcze przed prelekcją. A jak widzicie na zdjęciu poniżej, networking naprawdę nie taki straszny jak go malują. Dziewczyny – piersi, głowa do góry i idziemy do przodu! 😀

Słyszę często opinie od mam, że nie, te spotkania to nie dla niej, bo ona nie ma firmy, nie prowadzi biznesu, etc, etc. I powiem Wam po raz kolejny i będę to powtarzać jeszcze nie raz: AKTYWNE OŁAWIANKI SĄ DLA WSZYSTKICH KOBIET AKTYWNYCH KOBIET! Nie musisz prowadzić biznesu! Wystarczy, że chcesz od życia czegoś więcej.

Bo my mamy tę MOC!
Bo my mamy tę MOC!

Jeśli jeszcze się zastanawiacie, czy Aktywne Oławianki to coś dla Was, to mam dla Was niespodziankę. Na naszej stronie FB jest zamieszczony film z prelekcji, o której opowiadam Wam poniżej. Lećcie na stronę i spójrzcie, jaka to była moc!

Prelekcja

Na tym spotkaniu wystąpiła jedna prelegentka. Ale za to jaka…! Dorota Lisiecka, Mentorka Kobiecości i Radości Życia. Absolwentka Metody Silvy oraz kursów Porozumienia bez przemocy, coach. Poprzez projekt Kobiety Pełne Mocy stworzyła Szkołę Kobiecej Mocy. To, co Dorota zrobiła z nami na ostatnim spotkaniu ciężko ubrać w słowa. A żeby być uczciwą, muszę przyznać, że Dorota zakazała nam rozmawiać o jej prelekcji przez najbliższe dwa tygodnie. Jej słowa mają osiąść, zagnieździć się w sercu i umyśle. Mamy poczuć ich moc.

Wiecie, co? Jeszcze nikt, naprawdę nikt, żaden mówca nie zrobił na mnie takiego wrażenia. Dla takich spotkań chce się jeszcze więcej, jeszcze bardziej!

Kobiety Pełne Mocy to MY!
Kobiety Pełne Mocy to MY!

P.S.

Jeśli Cię zainteresowałam, to koniecznie zapisz w kalendarzu następującą datę – 14go stycznia 2020 roku! To właśnie wtedy o godz. 17:45 spotykamy się po raz ósmy w Centrum Sztuki w Oławie! Po raz pierwszy w nowym 2020 roku!

A jeśli tym wpisem nie przekonałam Was jeszcze do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu, możecie podpatrzeć w następujących wpisach, jak było na poprzednich spotkaniach.

Aktywne Oławianki – Pierwsze Spotkanie Kobiet Przedsiębiorczych w Oławie

2 Spotkanie Kobiet Przedsiębiorczych – Aktywne Oławianki

3 Spotkanie Kobiet Przedsiębiorczych – Aktywne Oławianki

4 Spotkanie Kobiet Przedsiębiorczych – Aktywne Oławianki

Jeśli jeszcze tego nie robicie, to koniecznie obserwujcie naszą stronę na FB! Do zobaczenia wkrótce!

Moc pozytywnych emocji - bądź z nami!
Moc pozytywnych emocji – bądź z nami!

3 thoughts on “7 Świąteczne Spotkanie Kobiet Przedsiębiorczych – Aktywne Oławianki”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top